Cześć! Cieszę się, że rozważasz współpracę ze mną! Zaufało mi już kilka firm i Ty też na pewno się nie zawiedziesz. Mam głowę pełną pomysłów, dużo chęci i jeszcze więcej szczerej satysfakcji z tego, co tutaj robię. Jeśli dorzucimy do tego moje wieloletnie doświadczenie zawodowe w marketingu i PR, to z pewnością z naszej współpracy wyjdzie coś ciekawego!

Może parę słów o mnie. Mam na imię Ola. Mieszkam w Poznaniu, choć pochodzę znad morza. Jeśli Ty też działasz w Wielkopolsce, to tym bardziej się dogadamy jak sąsiad z sąsiadem! Mam dwoje dzieci: Tomka (’16) i Julkę (’19). Do macierzyństwa podchodzę bardzo spokojnie, choć nieraz wiatr wieje w oczy. Gdy akurat nie zajmuję się dzieckiem, piszę bloga, prowadzę kilka profili w mediach społecznościowych, robię zdjęcia, biegam i dużo czytam – przede wszystkim o rozwoju dziecka, marketingu i poprawnej polszczyźnie, bo na tym punkcie mam fioła. Mogłabym się żywić czekoladą i makaronem. Kocham oglądać „Przyjaciół”, „Dirty Dancing”, „Terminatora 2” i „Nad Niemnem”. Do ulubionych seriali mogę jeszcze dorzucić „Allo, allo”, „Dextera”, „Breaking Bad” i „Spadkobierców”. To tak pokrótce 🙂

Z wielką przyjemnością zareklamuję Twój produkt czy usługę, ale wcześniej będę chciała mu się przyjrzeć, przetestować go i bliżej poznać, bo kieruję się zasadą, że rekomenduję tylko to, do czego jestem przekonana.

Co zatem w ramach współpracy mogę dla Ciebie zrobić?

  • artykuły sponsorowane
  • product placement
  • testy i recenzje
  • konkursy (kreatywne, niezawierające elementu losowości)
  • sesje fotograficzne
  • barter (w przypadku produktu, który uznam za wartościowy)

Dotychczas zaufali mi:

Bretelle Lingerie – profesjonalny dobór bielizny

Moja lalka – sklep z lalkami i akcesoriami

Jestem w bajce – personalizowane książki dla dzieci

Osiem gwiazdek (Poznań) – specjalistyczny sklep z fotelikami dla dzieci

Dom lalek – lalki z personalizacją

StefStaff – odzież dla mam i dzieci

Zainteresowałam Cię? Zapraszam do kontaktu! Odpowiem na każdą wiadomość: staycoolmum@gmail.com